Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Іванна Климпуш-Цинцадзе підтримала співпрацю української влади з молодіжною діаспорою

8 лютого 2017 року відбулась офіційна зустріч президента СКУМО Мирослава Гочака, народного депутата України Дмитра Лубінця з Віце-прем'єр-міністром із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванною Климпуш-Цинцадзе.

Під час зустрічі Мирослав Гочак запросив пані Іванну до відкриття форуму української молоді діаспори «Дніпро 2017», що в серпні цього року відбудеться в Дніпрі та коротко презентував діяльність СКУМО за останні роки, поцікавився напрацюваннями уряду України в напрямку євроінтерграціі та зв'язків з українською діаспорою.

В свою чергу Дмитро Лубінець коротко розповів про створене міжфракційного об'єднання «Співпраця: Україна – діаспора», яке він очолив, і запропонував подальші напрямки співпраці з українською діаспорою та СКУМО.

Віце-прем'єр підтримала ідею співпраці, запропонувала і надалі взаємодіяти по окремих напрямках, пообіцяла в найближчий час закріпити відповідальних своїх представників по запропонованих проектах та подякувала за запрошення взяти участь у форумі молоді діаспори «Дніпро 2017».

Last modified on 09/02/2017

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: