Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

У Верховній раді України презентовано нове міжфракційне депутатське об’єднання «Співпраця Україна - Діаспора»

Про це, під час брифінгу у Верховній Раді, заявили народні депутати які увійшли до складу МФО, за присутністю президента СКУМО Мирослава Гочака та першого заступника президента СКУМО Дмитра Лекарцева.

Метою об’єднання є сприяти взаємодії між українцями та представниками діаспори, зокрема молоді діаспори, в різних сферах: освіта, наука, культура, побудова громадянського суспільства, розвиток молоді, інформаційна політика та розвиток міждержавних економічно-торгових відносин.

 «На кожному з цих шляхів українська діаспора стане нашим надійним дружнім провідником. Саме вона здатна вплинути на ставлення своїх держав до України, на зростання її авторитету у світі, на інвестиційну привабливість країни, на лобіювання наших національних інтересів. Закликаю колег парламентарів долучатися до нашої ініціативи й своєю працею робити внесок в налагодження плідних стосунків із зарубіжними українцями. До МФО «Співпраця Україна – діаспора» увійшли молоді депутати, які працюють перший раз в цьому скликанні, які активно займаються проблематикою як всередині нашої держави, так і активно співпрацюють з української діаспорою. Ми створили це міжфракційне об’єднання разом зі Світовим конгресом українських молодіжних організацій», – зауважив голова об’єднання, народний депутат Дмитро Лубінець.

 

Після брифінгу відбулося перше засідання міжфракційного депутатського об’єднання «Співпраця Україна - Діаспора», під час якого Мирослав Гочак та Дмитро Лекарцев презентували народним обранцям роботу організації та молодіжного діаспорного руху, розповіли про заходи та проекти у 2017 році та запросили усіх активно долучитись до організації та проведення Форуму української молоді діаспори «Дніпро 2017».

Учасники засідання обговорили питання підтримки української діаспори на державному рівні, організації та можливість запуску програми стажування молодих представників української діаспори в органах державної влади та провідних медіа України.

Учасники зустрічі погодились, що потрібно більш активніше підтримувати якісну співпрацю з молоддю діаспори та підготувати відповідну дорожню карту цієї співпраці.

Загалом, учасники дійшли висновку, що повинні використати також і весь потенціал української молоді, студентів, які навчаються за кордоном, а також потенціал дорослої діаспори. Бо тільки спільними зусиллями стане можливо подолати будь-які труднощі і зробити багато.

 

Last modified on 11/02/2017

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: