Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Відбулась зустріч президента СКУМО Мирослава Гочака з Послом Канади в Україні

Президент Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій Мирослав Гочак провів зустріч з Надзвичайним та Поважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком. У зустрічі також взяли участь перший заступник президента СКУМО Дмитро Лекарцев та радник президента СКУМО Ганна Крисюк.

Під час зустрічі президент СКУМО Мирослав Гочак розповів про заходи та проекти у цьому році та запросив пана Романа стати учасником цьогорічного Форуму української молоді діаспори «Дніпро 2017». Пан Посол прийняв запрошення та постарається взяти участь у Форумі української молоді діаспори, який проходитиме у Дніпрі наприкінці серпня цього року.

Також присутні обговорили питання підтримки української діаспори на державному рівні, організації Молодіжного табору в Україні та можливість запуску програми стажування молодих представників української діаспори в органах державної влади України та про канадські грантові програми.

 

 

 

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: