Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Вперше Форум української молоді діаспори відбудеться на Сході України у м.Дніпро

10 лютого, президент СКУМО Мирослав Гочак, заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема та народний депутат України Дмитро Лубінець з робочим візитом відвідали м.Дніпро, де зустрілесь з міським головою Борисом Філатовим та керівництвом Дніпропетровьскої області. Метою зустрічі було обговорення підготовки до організації Форуму української молоді даспори "Дніпро 2017", який заплановано кінцем серпня цього року.  Також відвідали потенційні локації для проведення заходів та єдиний в Україні Музей АТО.

Під час зустрічі з міським головою Дніпра, Борис Філатов запевнив що місто надасть всю підтримку щоб форум провести на найвищому міжнародному рівні.

Після зустрічі  відбулась прес-конференція на якій міський голова підкреслив «Це дійсно історичний момент. Це знакова подія – і я дякую за вибір саме Дніпра. Адже зараз для всієї країни Дніпро є символом нової політичної нації, містом, яке зупинило так звану російську весну. Ми чекаємо гостей з усього світу, патріотів, людей, які люблять Україну»

Президент СКУМО Мирослав Гочак зауважив, що цьогорічний форум збере чимало гостей з усього світу. Детальна програма форуму у процесі розробки та узгодження. Очікується, що подавати заявки на участь делегати зможуть уже в березні та наголосив що нині дуже важливо, щоб представники діаспори могли бачити правдиву ситуацію в країні на власні очі.

Також відбулась зустріч з заступником голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Камилем Примаковим, начальником управління молоді і спорту Олександром Пшеничниковим, його заступником Владиславом Яцуком, начальником гуманiтарного управлiння в Дніпропетровській обласній раді Лілією Гиренко та директором Молодіжного центру Дніпропетровщини Сергієм Кривогузом.

Буде створено робочу групу, до складу якої увійдуть представники міської та обласної влади.

Нагадуємо що попередні Форуми проходили у Києві, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Одесі та Вінниці.

 

 

 

Last modified on 15/02/2017

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: