Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Президент СКУМО Мирослав Гочак побував у зоні АТО на Донеччині

11 лютого в рамках офіційного візиту президента СКУМО Мирослава Гочака до України на запрошення депутата Верховної ради України Дмитра Лубінця відбулася поїздка у Донецьку область в зону АТО.

Перше відвідали місця розстрілів невинних людей загиблих пасажирів автобусу біля Волновахи та місце розстрілу 51 Новоград-Волинської бригади, помолились за упокій душ і запалили свічки пам'яті.

Для ознайомлення з повсякденним життям місцевих людей відбулась зустріч з активістами благодійної організації “Я – Волноваха“ та громадської організації Промінь Волноваха. У ході зустрічі відбулось цікаве спілкування з місцевими талановитими дітками, а також пройшов майстер-клас виробів ручної роботи.

Учасники зустрічі обговорили можливості подальшої співпраці в громадській та культурно- освітній діяльності, переглянули колекції дитячих виробів ручної роботи, обрали талановитих дітей для участі у міжнародному проекті “Діти просять миру.

Мирослав Гочак подякував всім за гостинність, теплий прийом, безпеку і подарунки.

У другій половині дня всі разом відвідали військових і передали гуманітарну допомогу від організації “Промінь ІФ та відвідали с.Урзуф Мангушського району.

В Урзуфі ознайомились з молодіжними громадськими організаціями району, відвідали дитячий табір відпочинку Буревісник, обговорили можливе співробітництво та реалізацію міжнародних проектів. Гостей Мангушського району зустрічали: голова Мангушської райдержадміністрації Дмитро Черниця, заступники голови Мангушської районної ради Олефір Світлана і Цибалова Ганна, голова Урзуфської сільської ради Іван Попов.

 

 

 

 

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: