Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Керівництво СКУМО зустрілось з Жолт Неметом головою комітету закордонних справ Парламенту Угорщини

16 березня у Будапешті президент Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій Мирослав Гочак провів зустріч з народним депутатом Угорщини головою комітету у закордонних справах та колишнім державним секретарем Жолтом Неметом. В зустрічі також взяли участь заступник президента СКУМО Красімір Панковський та Ярослава Хортяні президент Европейського Конґресу Українців і речник української громади в Парламенті Угорщини.

Під час зустрічі президент СКУМО Мирослав Гочак представив роботу СКУМО та головні напрямки діяльності в молодіжному діаспорноми русі та росказав про найважливіші заходи та проекти.

Обговорили питання можливої співпраці українських та угорських діаспорних організацій, обмін досвідом та роботи над можливими спільними проектами по питаннях збереження самоідентичності та розвитку національних меншин і поширення мережі громадам та організацій національних меншин в різних європейських країнах.

Також зазначено про надзвичайно потужну державну політику Угорщини та її системну роботу по підтримці, розвитку та допомозі угорській діаспорі в цілому світі, згадано що навіть два державні телеканали Угорщини мають мовлення тільки для потреб угорських громад закордоном. Констатовано що українська держава багато чого має повчитись від Угорщини в першу чергу як системно працювати з діаспорою і як ці процеси потрібно підтримати на державному рівні. На жаль по сьогодні українська діаспора надалі пілкується сама собою і робить вираз що є самодостатньою.

На завершення зустрічі Жолта Немета запрошено на Форум української молоді діаспори кінцем серпня в Дніпро.

Last modified on 24/03/2017

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: