Print this page

Mолодь діаспори відсвяткувала 26-ту річницю Дня Незалежності України

 

Святкування Дня Незалежності України розпочалося з покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку.

Молоді діаспоряни разом з народним депутатом Дмитром Лубінцем, з керівництвом Дніпропетровської області та міста Дніпро, а також місцевими жителями зібралися біля пам'ятника відомому у всьому світі Кобзарю аби відзначити цю знаменну для України дату.

Після цього на набережній Дніпра відбувся завершальний етап міжнародного флешмобу «Тризуб – це Україна». Захід стартував у лютому цього року в зоні АТО, у м. Волновасі. У Дніпрі до нього приєдналися мешканці міста та діаспоряни, котрі приїхали на Форум української молоді діаспори. Вони вийшли на вулицю із зображенням тризуба в руках. Загалом акція охопила 50 країн світу.

«Ідея провести флешмоб виникла через випадок із відомим футболістом Романом Зозулею в Іспанії. У нього був тризуб на одязі, і його безпідставно звинуватили (в нацизмі. – Ред.). Тож мета флешмобу – показати всьому світові, що Державний Герб України так само важливий, як і прапор, і слід ставитися до нього з повагою», –зазначив президент Світового конгресу українських молодіжних організацій Мирослав Гочак.

Наступною частиною програми стало поздоровлення в прямому ефірі всіх українців з святом Незалежності на мовах країн з яких приїхали гості форуму.

Завершилось  святкування 26-ї річниці проголошення незалежності України святковим концертом під час якого  делегати Форуму Української Молоді діаспори привітали  мешканців Дніпра та гостей міста з святом, разом з президентом СКУМО, Мирославом Гочаком та народним депутатом, Дмитром Лубінцем. Після привітання молоді діапоряни виконали спільно з днипрянами Державний гімн.

Last modified on 17/10/2017

Share this article

Login to post comments