Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

На Днях діаспори у Львові

Делегація СКУМО, як складова організація і член Світового Конґресу України, взяла участь у Днях діаспори у Львові, що 27-29 серпня відбулися з нагоди 50-річчя СКУ.

На чолі з президентом СКУМО Мирославом Гочаком делегація взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «СКУ в 50 років і далі: європейський контекст» у Національному університеті "Львівська політехніка".

З промовами виступили: Евген Чолій, Президент Світового Конґресу Українців, Іванна Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем’єр- міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Павло Хобзей, заступник Міністра освіти і науки України, Олег Синютка, голова Львівської обласної державної адміністрації, Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку та б.ін.

Особливу увагу в роботі секція присвятила секціям «Посилення українських громад у формуванні громадської думки в країнах проживання» та «Просування іміджу нової України у світі». Учасники конференції з-за кордону продовжили спілкування на прийнятті на запрошення Голови Львівської обласної державної адміністрації, яке відбулося у кав’ярні «Італійський дворик».

У завершальний день програми делегація СКУМО взяла участь в акції «Шана героям» у державному історико-культурному музеї-заповіднику «Личаківський цвинтар»; в акції «Українці разом – майбутнє за нами» в «Саду світового українства», що знаходиться на території Музею народної архітектури та побуту «Шевченківський гай»; у покладанні квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку; та у відкритті виставки «Українські художники діаспори у збірках Національного музею у Львові».

Завершилися «Дні української діаспори у Львові» урочистою академією з нагоди 50-ліття СКУ в Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Last modified on 12/11/2017

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: