Print this page

На Днях діаспори у Львові

Делегація СКУМО, як складова організація і член Світового Конґресу України, взяла участь у Днях діаспори у Львові, що 27-29 серпня відбулися з нагоди 50-річчя СКУ.

На чолі з президентом СКУМО Мирославом Гочаком делегація взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «СКУ в 50 років і далі: європейський контекст» у Національному університеті "Львівська політехніка".

З промовами виступили: Евген Чолій, Президент Світового Конґресу Українців, Іванна Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем’єр- міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Павло Хобзей, заступник Міністра освіти і науки України, Олег Синютка, голова Львівської обласної державної адміністрації, Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку та б.ін.

Особливу увагу в роботі секція присвятила секціям «Посилення українських громад у формуванні громадської думки в країнах проживання» та «Просування іміджу нової України у світі». Учасники конференції з-за кордону продовжили спілкування на прийнятті на запрошення Голови Львівської обласної державної адміністрації, яке відбулося у кав’ярні «Італійський дворик».

У завершальний день програми делегація СКУМО взяла участь в акції «Шана героям» у державному історико-культурному музеї-заповіднику «Личаківський цвинтар»; в акції «Українці разом – майбутнє за нами» в «Саду світового українства», що знаходиться на території Музею народної архітектури та побуту «Шевченківський гай»; у покладанні квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку; та у відкритті виставки «Українські художники діаспори у збірках Національного музею у Львові».

Завершилися «Дні української діаспори у Львові» урочистою академією з нагоди 50-ліття СКУ в Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Last modified on 12/11/2017

Share this article

Login to post comments