Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

СКУМО подякував за допомогу в організації Форуму

Це сталося під час урочистого засідання президії Світового Конгресу Українських Молодіжних  Організацій, на п’ятий день Форуму української молоді діаспори «Дніпро 2017».

Засідання відкрив президент СКУМО – Мирослав Гочак, зазначивши таке:  «Хочу в першу чергу подякувати Дніпровській міській адміністрації, департаменту молоді Дніпровської обласної адміністрації, Дніпровській обласній радій …Форум в Дніпрі довів покращення в організаційній складовій. Це вдалося досягти разом з вами», – заявив пан Гочак.

В свою чергу заступник міського голови Дніпра, Олександр Сидоренко, подякував діаспорянам за те, що вони завітали в Дніпро.

– «Дякую за те, що, хоча ми так близько від війни, ви знайшли можливість приїхати», – сказав чиновник.

Його підтримав директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міськради – Артем Неділько: «Дякую що зголосилися  приїхати… Сподіваюся, що все, що ви напрацювали, не залишиться на папері».

Подяка від Світового Конгресу Українських Молодіжних Організації була висловлена  міському голові Дніпра – Борису Філатову, Дніпровській міській адміністрації, Дніпропетровській обласній державній адміністрації, Дніпровській міській раді.

Особисті подяки були вручені : Сидоренко Олександру, Неделько Артему, Олейнік Яні, Ацик Володимиру, Кривогуз Сергію, Білій Одарці.

Окрема подяка була висловлена волонтерам міських молодіжних організації.

Last modified on 28/10/2017

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: