Print this page

СКУМО подякував за допомогу в організації Форуму

Це сталося під час урочистого засідання президії Світового Конгресу Українських Молодіжних  Організацій, на п’ятий день Форуму української молоді діаспори «Дніпро 2017».

Засідання відкрив президент СКУМО – Мирослав Гочак, зазначивши таке:  «Хочу в першу чергу подякувати Дніпровській міській адміністрації, департаменту молоді Дніпровської обласної адміністрації, Дніпровській обласній радій …Форум в Дніпрі довів покращення в організаційній складовій. Це вдалося досягти разом з вами», – заявив пан Гочак.

В свою чергу заступник міського голови Дніпра, Олександр Сидоренко, подякував діаспорянам за те, що вони завітали в Дніпро.

– «Дякую за те, що, хоча ми так близько від війни, ви знайшли можливість приїхати», – сказав чиновник.

Його підтримав директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міськради – Артем Неділько: «Дякую що зголосилися  приїхати… Сподіваюся, що все, що ви напрацювали, не залишиться на папері».

Подяка від Світового Конгресу Українських Молодіжних Організації була висловлена  міському голові Дніпра – Борису Філатову, Дніпровській міській адміністрації, Дніпропетровській обласній державній адміністрації, Дніпровській міській раді.

Особисті подяки були вручені : Сидоренко Олександру, Неделько Артему, Олейнік Яні, Ацик Володимиру, Кривогуз Сергію, Білій Одарці.

Окрема подяка була висловлена волонтерам міських молодіжних організації.

Last modified on 28/10/2017

Share this article

Login to post comments