Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

П’ятого дня Форуму проходили цікаві лекції та тренінги

Одною з цілей ФУМД є укріплення молодіжного руху діаспори. К цьому напрямку, під час кожного Форуму для молоді проводяться тренінги, на які запрошуються кращі спеціалісти у відповідних сферах.

Так, цього року, тренінги були з питань неформальної освіти. Нашими тренерами стали Безус Роман (Дніпровський аграрно-економічний університет) та Мозолевіч Григорій (заступник директора Центру безвідривної освіти Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту  ім акад. Лазаряна).

Крім цього, додатковий практикум провела Бойко Соломія – Співзасновник  «BUSINESS LAB Fahrenheit212". Його темою був «Нетворкінг – основи та практика».

У частині виступів, заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації, Яцук Владислав, презентував  державну програму «Молодіжний працівник». Це державна програма, яка направлена на підвищення професійного рівня представників державних службовців та громадських об’єднань, які працюють з молоддю,- для збільшеня кількості молоді, яка бере участь у формуванні молодіжної політики. Сподіваємося, цепосилить на загальнодержавному рівні взаємодію державних та молодіжних громадських організацій.

Last modified on 28/10/2017

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: