Print this page

П’ятого дня Форуму проходили цікаві лекції та тренінги

Одною з цілей ФУМД є укріплення молодіжного руху діаспори. К цьому напрямку, під час кожного Форуму для молоді проводяться тренінги, на які запрошуються кращі спеціалісти у відповідних сферах.

Так, цього року, тренінги були з питань неформальної освіти. Нашими тренерами стали Безус Роман (Дніпровський аграрно-економічний університет) та Мозолевіч Григорій (заступник директора Центру безвідривної освіти Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту  ім акад. Лазаряна).

Крім цього, додатковий практикум провела Бойко Соломія – Співзасновник  «BUSINESS LAB Fahrenheit212". Його темою був «Нетворкінг – основи та практика».

У частині виступів, заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації, Яцук Владислав, презентував  державну програму «Молодіжний працівник». Це державна програма, яка направлена на підвищення професійного рівня представників державних службовців та громадських об’єднань, які працюють з молоддю,- для збільшеня кількості молоді, яка бере участь у формуванні молодіжної політики. Сподіваємося, цепосилить на загальнодержавному рівні взаємодію державних та молодіжних громадських організацій.

Last modified on 28/10/2017

Share this article

Login to post comments