Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Відбулись тематичні сесії по питаннях інформування та молодіжної політики

В рамках Форуму української молоді діаспори, в Палаці студентів  Дніпровського національного університета  ім. Олеся Гончара відбулися дві тематичні сесії на яких обговорили важливі для України та діаспори теми.

Перша сесія мала за назву "Просування інформаційного змісту з діаспори в Україну і навпаки". Спікерами виступили Ганна Крисюк –  генеральний редактор журналу "Bussines Woman" та сайту "Світове Українство", Дмитро Лекарцев – голова Ассоціації української молоді Молдови "Злагода", Равшан Тагієв – голова Ассамблеї національностей України та діяч української діаспори у Іспанії –  Андрій Якубув.

https://youtu.be/R8Acu0sWMag

Під час дискусії було обговорено досі актуальну проблематику інформаційного обміну між діаспорою і Україною, а також – як закордонне українство може допомогти підвищенню іміджу своїй Батьківщини в країнах перебування, що дуже важливо в умовах інформаційної війни проти України.

Тематикой  другої сесій був розвиток молодіжної політик в діаспорі у діалозі та співпраці з Україною. Експертами на сесії виступили заступник Міністра молоді та спорту України – Олександр Ярема, державний секретар з питань демографії, сім¡’ї, молоді та соціальної політикі Республіки Хорватія – Марін Стрмота, президент Світового Конгресу Українських молодіжних Організацій – Мирослав Гочак, голова Ассоціації української молоді Литви "Зоря" – Тарас Іванець, та Шіндже Бамба – представник організації "International Youth Exchange of Japan".

https://youtu.be/8R7IGDppFwY

Дискусія торкалася молодіжної політики України щодо молоді діаспори, а також – майбутніх міжнародних проектів, у яких може прийняти участь українська молодь діаспори.

Last modified on 28/10/2017

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: