Print this page

Відбулись тематичні сесії по питаннях інформування та молодіжної політики

В рамках Форуму української молоді діаспори, в Палаці студентів  Дніпровського національного університета  ім. Олеся Гончара відбулися дві тематичні сесії на яких обговорили важливі для України та діаспори теми.

Перша сесія мала за назву "Просування інформаційного змісту з діаспори в Україну і навпаки". Спікерами виступили Ганна Крисюк –  генеральний редактор журналу "Bussines Woman" та сайту "Світове Українство", Дмитро Лекарцев – голова Ассоціації української молоді Молдови "Злагода", Равшан Тагієв – голова Ассамблеї національностей України та діяч української діаспори у Іспанії –  Андрій Якубув.

https://youtu.be/R8Acu0sWMag

Під час дискусії було обговорено досі актуальну проблематику інформаційного обміну між діаспорою і Україною, а також – як закордонне українство може допомогти підвищенню іміджу своїй Батьківщини в країнах перебування, що дуже важливо в умовах інформаційної війни проти України.

Тематикой  другої сесій був розвиток молодіжної політик в діаспорі у діалозі та співпраці з Україною. Експертами на сесії виступили заступник Міністра молоді та спорту України – Олександр Ярема, державний секретар з питань демографії, сім¡’ї, молоді та соціальної політикі Республіки Хорватія – Марін Стрмота, президент Світового Конгресу Українських молодіжних Організацій – Мирослав Гочак, голова Ассоціації української молоді Литви "Зоря" – Тарас Іванець, та Шіндже Бамба – представник організації "International Youth Exchange of Japan".

https://youtu.be/8R7IGDppFwY

Дискусія торкалася молодіжної політики України щодо молоді діаспори, а також – майбутніх міжнародних проектів, у яких може прийняти участь українська молодь діаспори.

Last modified on 28/10/2017

Share this article

Login to post comments