Print this page

14 листопада розпочинається міжнародна акція “Українська політика та ЗМІ очима молоді“

14-го листопада стартує стажування молоді діаспори та України у Верховній Раді, органах виконавчої влади та національних ЗМІ, під назвою – Молодіжна акція “Українська політика та ЗМІ очима молоді“.

Метою проведення заходу є активізація участі української молоді, яка мешкає за кордоном та в Україні, у громадському і суспільно-політичному житті держави.

На стажування зареєструвалося понад 300 бажаючих кандидатів з 25 країн з усіх континентів крім Африки. З них відібрано для участі 40 учасників: 10 учасників –представники молоді з України та 30 учасників з української молоді діаспори. Серед діаспорян є представники 21 країні світу: Грузії, Молдови, Литви, Італії, Російської Федерації, Чеської Республікі, Фінляндії, Ізраїля, Словаччини, Естонії, Німеччини, Австралії, Угорщини, Румунії, Польщі, Аргентини, Греції, Бразилії, Франції, Казахстану i Сербії.

Miжнародна акція триватиме впродовж 14-22 листопада 2017 року. Програмою передбачено ознайомлення учасників з роботою Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента України, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, центральних ЗМІ. Важливою частиною програми стане участь у парламентських слуханнях на тему “Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні у умовах децентралізації“. Учасники програми також матимуть можливість долучитися до флешмобу з нагоди  Міжнародного дня студента.

18-20 листопада учасники перебуватиме в різних областях України, де працюватимуть з народними депутатами – мажоритарниками та їхніми командами, братимуть участь у заходах та зустрічах на округах.

Участь в міжнародній акції беруть наступні народні депутати:

  • Дмитро Лубінець – Донецька область,
  • Ігор Гузь – Волинська область,
  • Олег Барна – Тернопільська область,
  • Віктор Шевченко – Івано-Франківська область,
  • Андрій Вадатурський – Миколаївська область,
  • Сергій Рудик – Черкаська область,
  • Ігор Артюшенко – Запорізька область
  • Григорій Тіміш – Чернівецька область і
  • Хвича Мепарішвілі – Київська область.

Організаторами виступають Світовий конґрес українських молодіжних організацій зi Міністерством молоді та спорту України, за підтримки Міністерства інформаційної політики України та міжфракційного депутатського об'єднання "Співпраця: Україна - Діаспора"

 

Last modified on 19/11/2017

Share this article

Login to post comments