Print this page

Робота в комітетах Верховної ради України та парламентські слухання про молодіжну політику

15 листопада в рамках міжнародної акції Українська політика та ЗМІ очима молоді відбулась зустріч стажерів з народними депутатами України в комітетах українського парламенту. Учасники стажування ознайомились з роботою комітетів, порядком денним та роллю комітетів у обговоренні та прийнятті пропозицій до законопроектів.

Опісля, учасники акції взяли участь у екскурсії Верховною Радою України та подискутували про перебіг акції та актуальні питання за круглим столом прес-центру парламенту за участю народного депутата України Дмитра Лубінця.

Під час круглого столу присутні піднімали питання, які стосувались чисельності депутатів у фракціях, процес переходу з однієї фракції в іншу, зняття депутатської недоторканності, порядок денний роботи парламенту тощо.

Цього ж дня стажери брали участь в парламентських слуханнях на тему: “Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації”. Відкрила слухання Заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, який взяв участь у слуханнях, наголосив на значенні активної участі молоді в ухваленні рішень та житті громади, навів дані щорічного соціологічного дослідження “Молодь України”. За результатами опитування 2017 року, 62% молодих людей хочуть жити в Україні, 56% позитивно ставляться до реформи децентралізації влади, а 52% готові особисто долучитися до ініціатив у житті громади. Міністр також детально проаналізував умови реалізації ефективної молодіжної політики на рівні громади.

Загалом участь у парламентських слуханнях узяли участь понад 400 осіб, серед яких представники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрації, територіальних громад, всеукраїнських молодіжних та дитячих організацій, студентська молодь та представники української діаспори.

Last modified on 13/12/2017

Share this article

Login to post comments