Print this page

Зустріч з Міністром Юрієм Стецем

15 листопада відбулася зустріч Президента Світового конґресу українських молодіжних організацій Мирослава Гочака та Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця, за участі членів президії СКУМО та народних депутатів.

Мiнiстр Юрій Стець наголосив: «У проекті стажування молоді діаспори в Україні, підтримане Міністерством, беруть участь молоді українці з усіх куточків світу, які матимуть змогу попрацювати та відвідати телеканал іномовлення UA|TV і потім вони зможуть поділитись джерелом донесення правди про Україну. Багато приїжджих – це українці, які мають свої власні медіаресурси“. Він запропонував обмінюватися інформацією про Україну та брати достовірну інформацію з джерела Укрінформу, що є мультимедійною платформою іномовлення України. 

В свою чергу, Мирослав Гочак зазначив, що СКУМО і надалі буде сприяти становленню контактів молоді України в світі з МІП: «Наші українці в світі зараз хочуть допомагати в боротьбі з пропагандою проти України. Вони готові бути джерелами інформації про те, як українці живуть в світі та підтримують свою Батьківщину. Вони також готові брати інформацію з державного джерела для поширення в державах, де вони проживають та перекладати тією ж державною мовою. Це є дуже важливим, якою мовою подавати новини, адже не всі в світі читають англійською. Для них цікаво і зрозуміло читати новини про Україну рідною мовою своєї країни».

В ході зустрічі обговорили подальшу співпрацю СКУМО та МІП, погодили на 2018 рік організацію міжнародного проекту з просування інформації з України та розвитку позитивного іміджу України у світі.

Last modified on 14/12/2017

Share this article

Login to post comments