Print this page

Президент СКУМО зустрівся з керівництвом Миколаївської області

20 листопада, у Миколаєві відбулась зустріч президента СКУМО Мирослава Гочака з керівництвом Миколаївської області, заступником голови Миколаївської ОДА В’ячеславом Бонь, головою Миколаївської облaсної ради Вікторією Москаленко та начальником управління з питань молоді та туризму Миколаївської ОДА Олександром Максименком. На зустрічі також були присутні учасники міжнародної акції “Українська політика та ЗМІ очима молоді“.

Від імені голови Миколаївської ОДА В’ячеслав Бонь привітав делегацію на Миколаївщині. “Питання виховання нашої молоді, подальшого її становлення – це є дуже важливо. Наше завдання, завдання нашого покоління полягає у тому, щоб зберегти країну, і дати потужний поштовх для розвитку, а саме основного розквіту вона здобуде з нашою молоддю. Але як воно буде працювати залежить від того, наскільки вона буде освіченою, патріотичною і цілеспрямованрю, – зазначив перший заступник голови ОДА, наголосивши на важливості міжнародної культурної співпраці та інтеграції до Європи українського суспільства.

"Якраз майбутнє України – за молоддю. Цікаво почути молодь про те, що потрібно робити політикам, представникам влади, щоб країна стала на європейський шлях розвитку. Хотілося б почути думки, що варто робити, аби політики не просто знаходились у владі певний термін, а генерували ідеї. Виконували певну місію. Як говорив Гавел: працювати не заради успіху, а заради блага людей. Про Мирослава Гочака та СКУМО я багато чула. Тому що мене запрошували на Форум української молоді діаспори. Хочу зауважити, що теж поінформована про роботу діаспор. Про те, що їх представники роблять для України", - підкреслила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко. 

Президент СКУМО Мирослав Гочак поділився з присутніми змістом міжнародної акції “Українська політика та ЗМІ ощима молоді“, про важливість співпраці і окреслив ймовірні шляхи співпраці представників діаспори з Україною та Миколаївською областю зокрема. Також розказав про напрямки діяльності за якими працює СКУМО – інформаційні, освітні, культурні, економічні, лобістські. “Офіційно в українській діаспорі зараз маємо 42 молодіжні організації, але кожного року створюються нові. Не всі організаціє є нашими членами, але всі організації тісно співпрацюють з нами, підтримують наші акції, флешмоби, беруть участь у проектах. В Україні СКУМО має підписані меморандуми про співпробітництво з Міністерством молоді та спорту та Міністерством інформаційної політики.  Потрібно бути присутніми у всіх областях, щоб про українську діаспору знали“, - зазначив він.

У підсумку керівництво Миколаївської області зазначило, що готові до тісної співпраці, реалізації запропонованих молоддю інших країн та діаспорою проектів на Миколаївщині.

Last modified on 15/12/2017

Share this article

Login to post comments