Print this page

Зустріч з головою Київської обласної державної адміністрації

21 листопада учасники Міжнародної акції «Українська політика та ЗМІ очима молоді» відвідали Київську обласну державну адміністрацію, де відбулась зустріч з її головою Олександром Горганом, який розповів про специфіку роботи органів державної влади та ознайомив стажерів зі своїм робочим місцем.

Обговорино можливі напрямки співпраці між українською діаспорою різних країн та обласною адміністрацією і поділились своїми пропозиціями щодо партнерства.

В Київській області багато різноманітних гуртків народної творчості, в яких створюються сувенірні вироби, які користуються популярністю – це вишиванки, ляльки-мотанки, вироби із глини та багато інших. Тому культурна експансія дозволить за допомогою діаспори популяризувати українське та Україну у світі. “Ці вироби ми безкоштовно будемо надсилати вам. Ви можете їх роздавати на власний розсуд, презентувати, дарувати“, – зазначив Олександр Горган.

Була можливість оглянути виставку народної творчості від майстрів Київщини, на якій були представлені експонати зі всієї області.

В приміщені Київської ОДА також відбулась зустріч учасників стажування з відомим політологом та журналістом Євгеном Глибовицьким.

Last modified on 15/12/2017

Share this article

Login to post comments