Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Розпочав проект “Молодіжний лідер СКУМО“

18 березня у Тернополі розпочав тренінговій проект "Молодіжний лідер СКУМО" для  молодих лідерів та активної молоді діаспори, в якій візьмуть участь молоді діаспоряни з 13 країн; Грузії, Молдови, Литви, Італії, Російської Федерації, Ізраїлю, Ірландії, Словаччини, Румунії, Польщі, Греції, Казахстану та Сербії.

Проект має за мету підготовку майбутніх лідерів серед представників молодіжних організацій діаспори; проведення з ними системної роботи для розвитку кращих здібностей, визначення потенціалу та талантів; активне залучення в процеси розвитку молодіжного діаспорного руху та Світового Конґресу Українських Молодіжних Організацій; розбудові діаспорних структур задля кoнсoлiдацiï світового українства, збереження національно-культурної самобутності, змiцнення iснуючих і налагодження нoвих кoнтактів.

Завдання проекту зібрати кращих представників молоді діаспори з лідерським потенціалом; розвивати неформальні форми навчання, покращити навички та засвоїти нові знання для розвитку їхніх організацій.

Проект триватиме до 24 березня, програмою передбачені теми починаючи від принципів керування організацій, завершуючи проектним менеджментом, тобто використання та можливості соціальних мереж, цифровий маркетинг, спроможність організацій, мобілізація і збільшення членства, розвиток аналітичного мислення та організаційних здібностей, розвиток лідерських якостей та навичок, фандрейзінґ, ПР та комунікація. Учасники також ближче ознайомляться з туристичним особливостями та родзинками міста і області.

Організатором проекту виступає Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації.

Last modified on 19/03/2018

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: