Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

СКУМО підписав дві Угоди про співпрацю з Тернопільською областю та містом Тернопіль

24-25 березня у Тернополі відбулась Нарада СКУМО, в якій взяли участь керівництво Світового конґресу українських молодіжних організацій, голови й представники молодіжних діаспорних організацій, заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, міський голова Тернополя Сергій Надал, народний депутат України Олег Барна та лідери громадських організацій.

За результатами перебування 24 березня підписано Угоду про співпрацю між Світовим конгресом українських молодіжних організацій та Тернопільською обласною державною адміністрацією, Тернопільською обласною радою. Також окремо підписали Угоду про співпрацю між СКУМО та Тернопільською міською радою. Ця ініціатива, має бути визначальною в питанні реалізації спільних молодіжних ініціатив між СКУМО та Тернопільською областю.

«Співпраця з Тернопільською областю триває вже довший час, нагадую що СКУМО якраз народився в Тернополі і тут ми себе завжди почуваємо як вдома. Складається враження що в Україні, ніде не розуміють проблем та потреб української діаспори краще ніж на Тернопільщині. Тому підписання Угод не є початком, а продовженням нашої довготривалої та плідної співпраці, попереду можна очікувати нових спільних ініціатив та проектів» - наголосив президент СКУМО Мирослав Гочак

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна подякував, за постійну підтримку України у світі і підсумував: «Тернопільщина й надалі зацікавлена в тому, щоб через українську діаспору можна було отримати комунікацію в усіх галузях зокрема у бізнесі і сподіваюсь, що й надалі будемо активно співпрацювати, адже серце української діаспори знаходиться у Тернопільській області. І це серце вболіває за вас, підтримує і чекає на реалізацію усіх спільних проектів і заходів».

Очільник Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук додав: «Переконаний, що ви - майбутні лідери українських спільнот. А сьогодні вашими завданнями є налагодження комунікацій між українством з-за кордону та державою України, промоцією всього українського за її межами. Маю надію, що саме ви станете провідниками українства у ваших домівках».

«Приємно, що сьогодні зібралися молодіжні лідери української діаспори, тому що діаспора була і залишається найбільшим лобістом національних інтересів у світі, - зазначив міський голова Тернопола Сергій Надал. - І за це ми висловлюємо велику подяку, сприяючи втіленню проектів активної молоді української діаспори та будемо консолідувати зусилля для промоції України у світі».

У рамках програми Наради крім підписання Угод про співпрацю, відбувся круглий стіл на тему "Спiвпраця державних інституцій із закордонним українством та молодіжною діаспорою", молодіжні організації Тернопільської області представили діаспорянам свою діяльність, а керівництво СКУМО та голови діаспорних організацій провели робочі засідання на яких обговорили подальший розвиток діаспорного молодіжного руху, напрацювання стратегії подальшого розвитку СКУМО, питання підготовки проведення Другого Конґресу СКУМО і Форуму української молоді діаспори “Київ 2018“.

 

Last modified on 05/06/2018

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: