Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

В Києві почалося стажування молоді діаспори

Молодь з 21 країн світу зібралася в столиці України щоби брати участь в проекті “Українська політика та ЗМІ очима молоді”, в рамках якого молоді активісти з діаспори та України будуть стажуватися в Верховній Раді та в інших органах влади.

 

Організаторами проекту виступає Світовий Конгрес Українських Молодіжних організацій (СКУМО) та Міністерство молоді та спорту України за підтримки міжфракційного депутатського об’єднання «Співпраця: Україна – Діаспора», Київської обласної держадміністрації, Міністерства інформаційної політики України.міжфракційного депутатського об’єднання «Співпраця: Україна – Діаспора», Київської обласної держадміністрації, Міністерства інформаційної політики України.

Перший день стажування збіглося з форумом “ Україна та світ: діалог через молоді” якій проводився Мін спорту та молоді разом з СКУМО за підтримки міжфракційного депутатського об’єднання «Співпраця: Україна – діаспора», Міністерства інформаційної політики України, Київської обласної держадміністрації, Київського молодіжного центру. Під час форуму відбулися декілька панельних дискусій присвячених громадської діяльності, бізнесу та державному управлінню та ролі молоді у цих аспектах життя суспільства. В дискусіях брали участь Ігор Жданов, Міністр молоді та спорту України; Артем Біденко, державний секретар Міністерства інформаційної політики України; депутат Верховної Ради Оксана Білозір; президент Світового Конгресу Українських Молодіжних організацій Дмитро Лекарцев. А також такі громадські діячі як Валерій Пекар, Андрій Длігач, Андрій Балух, Дмитро Сенниченко,Артем Корнецький, Юксель Гаяна, Тарас Шевченко, Роман Тичківський,Марія Насєдкіна,Марія Артименко.

Під час панельних дискусій учасники обговорили з експертами головні виклики які стоять перед українським суспільством та яку роль може зіграти в їх вирішені молодь діаспори та України. Завершився Форум презентацією сучасних успішних громадських ініціатив: “Global Office”, Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну», «Будуємо Україну Разом», «Молодь змінить Україну».

Місце проведення Форуму iHub, Хрещатик 10

Проект “Українська політика та ЗМІ очима молоді” буде проходити в столиці України з 19 по 26 листопада в ньому беруть участь молоді лідери з 21 країни та 18 областей України. Під час проекту учасники ознайомляться з роботою Верховної Ради, парламентських комітетів, міністерств та провідних ЗМІ України. Проект проводиться СКУМО спільно з Міністерством молоді та спорту за підтримки міжфракційного депутатського об’єднання «Співпраця: Україна – Діаспора», Київської обласної держадміністрації, Міністерства інформаційної політики України.

 

 

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: