Print this page

В Києві почалося стажування молоді діаспори

Молодь з 21 країн світу зібралася в столиці України щоби брати участь в проекті “Українська політика та ЗМІ очима молоді”, в рамках якого молоді активісти з діаспори та України будуть стажуватися в Верховній Раді та в інших органах влади.

 

Організаторами проекту виступає Світовий Конгрес Українських Молодіжних організацій (СКУМО) та Міністерство молоді та спорту України за підтримки міжфракційного депутатського об’єднання «Співпраця: Україна – Діаспора», Київської обласної держадміністрації, Міністерства інформаційної політики України.міжфракційного депутатського об’єднання «Співпраця: Україна – Діаспора», Київської обласної держадміністрації, Міністерства інформаційної політики України.

Перший день стажування збіглося з форумом “ Україна та світ: діалог через молоді” якій проводився Мін спорту та молоді разом з СКУМО за підтримки міжфракційного депутатського об’єднання «Співпраця: Україна – діаспора», Міністерства інформаційної політики України, Київської обласної держадміністрації, Київського молодіжного центру. Під час форуму відбулися декілька панельних дискусій присвячених громадської діяльності, бізнесу та державному управлінню та ролі молоді у цих аспектах життя суспільства. В дискусіях брали участь Ігор Жданов, Міністр молоді та спорту України; Артем Біденко, державний секретар Міністерства інформаційної політики України; депутат Верховної Ради Оксана Білозір; президент Світового Конгресу Українських Молодіжних організацій Дмитро Лекарцев. А також такі громадські діячі як Валерій Пекар, Андрій Длігач, Андрій Балух, Дмитро Сенниченко,Артем Корнецький, Юксель Гаяна, Тарас Шевченко, Роман Тичківський,Марія Насєдкіна,Марія Артименко.

Під час панельних дискусій учасники обговорили з експертами головні виклики які стоять перед українським суспільством та яку роль може зіграти в їх вирішені молодь діаспори та України. Завершився Форум презентацією сучасних успішних громадських ініціатив: “Global Office”, Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну», «Будуємо Україну Разом», «Молодь змінить Україну».

Місце проведення Форуму iHub, Хрещатик 10

Проект “Українська політика та ЗМІ очима молоді” буде проходити в столиці України з 19 по 26 листопада в ньому беруть участь молоді лідери з 21 країни та 18 областей України. Під час проекту учасники ознайомляться з роботою Верховної Ради, парламентських комітетів, міністерств та провідних ЗМІ України. Проект проводиться СКУМО спільно з Міністерством молоді та спорту за підтримки міжфракційного депутатського об’єднання «Співпраця: Україна – Діаспора», Київської обласної держадміністрації, Міністерства інформаційної політики України.

 

 

Share this article

Login to post comments