Print this page

Четвертий день акції став одним з най насичених для учасників міжнародної акції “Українська політика та ЗМІ очима молоді”

 

День распочався з візиту до Національного інституту стратегічних досліджень і з зустрічі з директором Романом Павлекном, де за круглим столом стажери мали можливість поставити питання стосовно того які актуальні завдання Інституту у дослідженнях, що стосуються теперішнього стану України в умовах гібридної агресії з боку РФ та проблем з реалізацією основних реформ, охарактеризував актуальну політичну ситуацію в державі напередодні президентських виборів.
програм.

Наступним пунктом став візит до Кабінету міністрів України де стажерам провели екскурсію будівлею та розповіли її історію. Наступним пунктом стала зустріч з Роксоланой Стадник, яка розповіла про новий бренд України “Ukraine Now” та взяли участь у #КнигообмінНаГрушевського. Після пані Стадник була зустріч з Володимир Бондаренко - державним секретарем Кабінету Міністрів України.Володимир Бондаренко закликав молодь приходити на стажування у Кабінет Міністрів та продовжувати свій професійний шлях на державній службі.

Закінчився день зустрічей з міністром молоді та спорту України який розповів про основну діяльність міністерства. Завершився день візитом до Спеціальної антикорупційної прокуратури де поговорили з заступником керівника САП Володимиром Кривенком якій відповів на запитання стосовно діяльності прокуратури та боротьби з корупцією в Україні.

Проект “Українська політика та ЗМІ очима молоді” буде проходити в столиці України з 19 по 26 листопада в ньому беруть участь молоді лідери з 21 країни та 18 областей України. Під час проекту учасники ознайомляться з роботою Верховної Ради, парламентських комітетів, міністерств та провідних ЗМІ України. Проект проводиться СКУМО спільно з Міністерством молоді та спорту за підтримки міжфракційного депутатського об’єднання «Співпраця: Україна – Діаспора», Київської обласної держадміністрації, Міністерства інформаційної політики України.Проект “Українська політика та ЗМІ очима молоді” буде проходити в столиці України з 19 по 26 листопада в ньому беруть участь молоді лідери з 21 країни та 18 областей України. Під час проекту учасники ознайомляться з роботою Верховної Ради, парламентських комітетів, міністерств та провідних ЗМІ України. Проект проводиться СКУМО спільно з Міністерством молоді та спорту за підтримки міжфракційного депутатського об’єднання «Співпраця: Україна – Діаспора», Київської обласної держадміністрації, Міністерства інформаційної політики України.

Share this article

Login to post comments