Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

П’ятниця була присвячена знайомству з роботою українських ЗМІ.

Початок поклав візит до головного офісу каналу іномовленя “UA|TV”, де стажери міжнародной акції "Українська політика та ЗМІ очима молоді", ознайомилися з роботую каналу, в яких країнах він працює і наскілька важлива є ротоба каналу. 

 

Також спеціально для участників акції була проведена екскурсія студією канала, під час якої розповіли як занімаються передачи на новиних каналах. Схожим чином стажери провели час на 5 каналу, де крім єкскурсії, поспілкувались з ведучими канала.

Не менш цікавою стала зустріч з керівницьтвом Українського національного інформаціїного агенства “Укрінформ”, зокрема з гендиректором агентства Олександром Харченком, якій розповів як діаспора з різних країн може співпрацювати з агенством.

Крім ЗМІ в сьогодняшней программі був візит до КиЇвськой Міськой Державной Адміністрації, де в сесіїной залі міськой ради поспілкувалися з генеральним секретарем Київради Володимиром Прокопівим, якій розповів про успіхи міськой влади в реформувані Київа.

Проект “Українська політика та ЗМІ очима молоді” буде проходити в столиці України з 19 по 26 листопада в ньому беруть участь молоді лідери з 21 країни та 18 областей України. Під час проекту учасники ознайомляться з роботою Верховної Ради, парламентських комітетів, міністерств та провідних ЗМІ України. Проект проводиться СКУМО спільно з Міністерством молоді та спорту за підтримки міжфракційного депутатського об’єднання «Співпраця: Україна – Діаспора», Київської обласної держадміністрації, Міністерства інформаційної політики України.Проект “Українська політика та ЗМІ очима молоді” буде проходити в столиці України з 19 по 26 листопада в ньому беруть участь молоді лідери з 21 країни та 18 областей України. Під час проекту учасники ознайомляться з роботою Верховної Ради, парламентських комітетів, міністерств та провідних ЗМІ України. Проект проводиться СКУМО спільно з Міністерством молоді та спорту за підтримки міжфракційного депутатського об’єднання «Співпраця: Україна – Діаспора», Київської обласної держадміністрації, Міністерства інформаційної політики України.

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: