Print this page

П’ятниця була присвячена знайомству з роботою українських ЗМІ.

Початок поклав візит до головного офісу каналу іномовленя “UA|TV”, де стажери міжнародной акції "Українська політика та ЗМІ очима молоді", ознайомилися з роботую каналу, в яких країнах він працює і наскілька важлива є ротоба каналу. 

 

Також спеціально для участників акції була проведена екскурсія студією канала, під час якої розповіли як занімаються передачи на новиних каналах. Схожим чином стажери провели час на 5 каналу, де крім єкскурсії, поспілкувались з ведучими канала.

Не менш цікавою стала зустріч з керівницьтвом Українського національного інформаціїного агенства “Укрінформ”, зокрема з гендиректором агентства Олександром Харченком, якій розповів як діаспора з різних країн може співпрацювати з агенством.

Крім ЗМІ в сьогодняшней программі був візит до КиЇвськой Міськой Державной Адміністрації, де в сесіїной залі міськой ради поспілкувалися з генеральним секретарем Київради Володимиром Прокопівим, якій розповів про успіхи міськой влади в реформувані Київа.

Проект “Українська політика та ЗМІ очима молоді” буде проходити в столиці України з 19 по 26 листопада в ньому беруть участь молоді лідери з 21 країни та 18 областей України. Під час проекту учасники ознайомляться з роботою Верховної Ради, парламентських комітетів, міністерств та провідних ЗМІ України. Проект проводиться СКУМО спільно з Міністерством молоді та спорту за підтримки міжфракційного депутатського об’єднання «Співпраця: Україна – Діаспора», Київської обласної держадміністрації, Міністерства інформаційної політики України.Проект “Українська політика та ЗМІ очима молоді” буде проходити в столиці України з 19 по 26 листопада в ньому беруть участь молоді лідери з 21 країни та 18 областей України. Під час проекту учасники ознайомляться з роботою Верховної Ради, парламентських комітетів, міністерств та провідних ЗМІ України. Проект проводиться СКУМО спільно з Міністерством молоді та спорту за підтримки міжфракційного депутатського об’єднання «Співпраця: Україна – Діаспора», Київської обласної держадміністрації, Міністерства інформаційної політики України.

Share this article

Login to post comments