Print this page

CКУМО закликає молодь діаспори приєднатися до місії спостерігачів на президентських виборах в Україні

Світовий конгрес українських молодіжних організацій (СКУМО) закликає молодь діаспори до участі в роботі Міжнародної місії СКУ зі спостереження за виборами президента та Верховної Ради України, які відбуватимуться в 2019 році.

Пропонуємо зголоситись до роботи цієї місії, в якості міжнародних спостерігачів, на волонтерських засадах, які проводитимуть моніторинг виборчого процесу, як в Україні, так і при її дипломатичних представництвах за кордоном.

Спостерігачі можуть бути довгострокові та короткострокові.

Короткострокові спостерігачі братимуть участь в моніторингу виборів безпосередньо в день виборів в Україні або в дипломатичних представництвах за кордоном і не можуть бути власниками громадянства України

Довгострокові спостерігачі виконують медіа моніторинг в країнах свого перебування і можуть бути як громадяни України так і громадяни інших держав.

Термін подачі документів для довгострокових спостерігачів – 22 лютого 2019 р.

Термін подачі документів для короткотермінових спостерігачів – 10 березня 2019 р.

Всі хто зацікавлені взяти участь у роботі Міжнародної місії Світового Конґресу Українців зі спостереження за виборами в Україні, за більш детальною інформацією звертатись на електронну пошту This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Last modified on 11/03/2019

Share this article

Login to post comments