Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Молодь діаспори спостерігатиме на президентських виборах в Україні

Молодь діаспори братиме участь в одній з найбільших міжнародних спостережних місій, місії Світового Конґресу Українців, на президентських виборах в Україні, що відбудуться 31 березня. Очолює місію колишній президент СКУ Євген Чолії.

В день виборів за виборчим процесом спостерігатиму 219 короткотермінових спостерігачів з 17 країн, у тому числі молодь з Молдови, Польщі, Білорусі, Румунії, Грузії, Казахстану та інших країн. Короткострокові спостерігачі братимуть участь в моніторингу виборів безпосередньо в день виборів, а в 24-х країнах спостерігатиме в дипломатичних представництвах України.

У складі місії також працюють 122 довгострокових спостерігачів які здійснюють медіа моніторинг по цілому світі.

“Довгострокові спостерігачі працюють в різних куточках світу і спостерігають за засобами масової інформації у країнах свого проживання на наявність будь-яких фактів дезінформації. У режимі онлайн отримана інформація перевіряється на точність та класифікується згідно з джерелами та тематикою”, - повідомляє голова місії Євген Чолій.

Довгострокові спостерігачі пройшли Інтернет-тренінг з медіа моніторингу за участі експертів громадської ініціативи “StopFake” та Києво-могилянської академії. Короткострокові спостерігачі пройдуть тренінг 28 та 29 березня в Києві та 30 березня у Львові та Хмельницькому.

Пан Чолій  зауважив, що за складом та обсягом своєї діяльності Місія СКУ є унікальною, оскільки складається у переважній більшості з україномовних спостерігачів, які обізнані з ситуацією в Україні. І є третя за чисельністю міжнародна місія після ОБСЄ та ЕНЕМО.

Місія СКУ здійснюватиме моніторинг та надаватиме оцінку президентських виборів і в разі другого туру голосування 21 квітня, а також парламентських виборів, запланованих на 27 жовтня.

Last modified on 29/03/2019

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: