Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Спостерiгачі від СКУМО провели моніторінг другого туру президентських виборів в Україні

21 квітня 2019 р. на другому турі за ходом голосування спостерігали 80 молодих українців з діаспори. Спостереження велось у декількох областей України у тому числі Тернопільській, Одеській, Львівській та Чернівецькій областях.

Коментуючи результати місії Дмитро Лекарцев президент СКУМО, заявив що, "суттєвих порушень не було зафіксовано, а ті дрібні, які все ж зафіксували не можуть вплинути на результати виборів". Президентські вибори в Україні проходили в умовах вільної конкуренції та демократичності». Також Лекарцев додав що, "Органи адміністрування виборів виконали свою роботу професійно. Виборчий процес відповідав міжнародним стандартам, а результат став відображенням волевиявлення виборців."

Місія СКУМО була складовою частиною Спостережної місії Світового Конґресу Українців (СКУ) під головуванням колишнього президента СКУ Евгена Чолія, яка нараховувала 239 спостерігачів.

В першому турі виборів 31 березня, від молоді діаспори за ходом голосування спостерігало 100 спостерігачів з різних країн світу.

Last modified on 05/05/2019

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: