Print this page

Спостерiгачі від СКУМО провели моніторінг другого туру президентських виборів в Україні

21 квітня 2019 р. на другому турі за ходом голосування спостерігали 80 молодих українців з діаспори. Спостереження велось у декількох областей України у тому числі Тернопільській, Одеській, Львівській та Чернівецькій областях.

Коментуючи результати місії Дмитро Лекарцев президент СКУМО, заявив що, "суттєвих порушень не було зафіксовано, а ті дрібні, які все ж зафіксували не можуть вплинути на результати виборів". Президентські вибори в Україні проходили в умовах вільної конкуренції та демократичності». Також Лекарцев додав що, "Органи адміністрування виборів виконали свою роботу професійно. Виборчий процес відповідав міжнародним стандартам, а результат став відображенням волевиявлення виборців."

Місія СКУМО була складовою частиною Спостережної місії Світового Конґресу Українців (СКУ) під головуванням колишнього президента СКУ Евгена Чолія, яка нараховувала 239 спостерігачів.

В першому турі виборів 31 березня, від молоді діаспори за ходом голосування спостерігало 100 спостерігачів з різних країн світу.

Last modified on 05/05/2019

Share this article

Login to post comments