Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Президент СКУМО привітав новоoбраний провід Союзу українського студентства Канади

З 2 по 5 травня у Вінніпезі, Канада відбувся національний Конгрес Союзу українського студентства Канади (СУСК). Президент СКУМО Дмитро Лекарцев привітав новообраний провід організації та очільника Романа Ґрода.

У своєму листі Дмитро Лекарцев висловив свою впевненість у тому що "нове керівництво Союзу українських студентів Канади дасть новий позитивний імпульс у взаємодії між СУСК-ом та структурами які входять до складу СКУМО та сподіваємось на подальшу активність представників вашої організації у складі нашої молодіжної надбудови."

Президент Лекарцев також відмітив внесок який зроблено Союзом українського студентства Канади в діяльність СКУМО та розвитку діаспорного молодіжного руху.

СУСК це центральна організація українського студентства в Канаді, присвячує особливу увагу організації навчання українознавства в канадських університетах, влаштовує конференції, активізує студентів на відтинку Ради української молоді Канади та Конґресу Українців Канади. Входить у склад Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій.

 

Last modified on 13/05/2019

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: