Print this page

Президент СКУМО привітав новоoбраний провід Союзу українського студентства Канади

З 2 по 5 травня у Вінніпезі, Канада відбувся національний Конгрес Союзу українського студентства Канади (СУСК). Президент СКУМО Дмитро Лекарцев привітав новообраний провід організації та очільника Романа Ґрода.

У своєму листі Дмитро Лекарцев висловив свою впевненість у тому що "нове керівництво Союзу українських студентів Канади дасть новий позитивний імпульс у взаємодії між СУСК-ом та структурами які входять до складу СКУМО та сподіваємось на подальшу активність представників вашої організації у складі нашої молодіжної надбудови."

Президент Лекарцев також відмітив внесок який зроблено Союзом українського студентства Канади в діяльність СКУМО та розвитку діаспорного молодіжного руху.

СУСК це центральна організація українського студентства в Канаді, присвячує особливу увагу організації навчання українознавства в канадських університетах, влаштовує конференції, активізує студентів на відтинку Ради української молоді Канади та Конґресу Українців Канади. Входить у склад Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій.

 

Last modified on 13/05/2019

Share this article

Login to post comments