Print this page

Проект "Україна 360" пропонує унікальну можливість подорожувати Україною

Украіна360 - це подорож країною в повну широту зору яку дають сучасні технології: відчути знайомі місця в окулярах VR або сферичному куполі.

Проект складається з кількох великих та малих фільмів тривалістю від 2 до 12 хвилин.

Ідеолог проекту "Ukraine360" Максим Харченко розповів про те, що фільми про Україну можна подивитися в двох варіантах: в окулярах віртуальної реальності і в сферичному кінотеатрі. В останньому випадку всі бажаючі зможуть абсолютно безкоштовно здійснити віртуальний тур по найбільш мальовничих місцях України, в яких побувала знімальна група студії YourVirtuality.

"Ідея виникла півтора роки тому. Наша студія Your Virtuality, яка спеціалізується на створенні доповненої віртуальної реальності, вирішила показати за кордоном інноваційну України. В рамках великого проекту Open Ukraine Now ми за допомогою окулярів віртуальної реальності хочемо показати, що у нас все добре, викликавши тим самим у людей здалеку бажання приїхати і познайомитися ближче з нашою країною. Щодо fulldome-кінотеатрів (мобільних сферичних кінотеатрів), то для нас це досить новий досвід, так як ми раніше з такими проектами не працювали ", - розповів Максим Харченко.

Команда "Україна 360" створила захоплюючі подорожі по Україні в новому імерсивному форматі. За рік вони відзняли з висоти пташиного польоту понад 100 міст і унікальних заповідних зон України. Українці та іноземці зможуть по-новому побачити Україну із заходу до півдня (9 регіонів - Львів, Київ, Одеса, Ужгород, Яремче), прогулятися по старовинних замках і фортецях, політати над Карпатами, поплавати в Чорному морі, а також помилуватися мальовничими водоспадами і каньйонами. В планах є відзняти всю Україну і таким чином довести проект "Ukraine360" до його логічного завершення.

На сайті є англомовна версія, що дозволить запропонувати віртуальну подорож Україною навіть вашим друзям яки не знають українську мову.

Last modified on 19/06/2019

Share this article

Login to post comments