Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Робочий візит президента СКУМО в Хмельницький

5 червня у Хмельницькому в обласній державній адміністрації відбулась робоча зустріч організаційного комітету Форуму української молоді діаспори "Хмельницький 2019" (ФУМД), який відбудеться з 24 по 29 серпня у Хмельницькому.

В обговоренні основних організаційних моментів Форуму участь брали: заступник голови ОДА С.Павлишена, керівник апарату ОДА О.Самолюк, заступник начальника управління інформаційної діяльності ОДА Л.Черевченко, керуюча справами Хмельницької міської Ради Ю.Сабій, начальник управління інформаційно-організаційної роботи Хмельницької міської ради І.Бачинська та радник Президента СКУМО А.Скоморохова

З 24-29 серпня 2019 р. місто Хмельницький збере представників української молоді діаспори та гостей з різних куточків світу, на Форум української молоді діаспори "Хмельницький 2019", який організовує Свiтoвий Конґрес Украïнських Молoдiжних Органiзацiй (СКУМО) за підтримки Міністерства молоді та спорту, Хмельницької обласної державної адміністрації та міської ради.

Програма ФУМД складатися з двох частин, неофіційна частина, яка відбуватиметься з 24 по 26 серпня 2019 р. та офіційна частина програми Річні збори СКУМО з 27 по 29 серпня 2019 р. в рамках якої пройдуть тематичні сесії, панельні дискусії, які допоможуть визначити стратегічні напрямки діяльності та майбутні кроки в роботі СКУМО.

Для цінувальників екстремального відпочинку, пропонується прийняти участь в проекті "Дністер – річка єднання", який проводиться за підтримки Тернопільской ОДА з 21 по 23 серпня.

Зареєструватись на ФУМД та в проекті "Дністер – річка єднання", можна за посиланням: http://fumd.skumo.org/registration/

Реєстрація відкрита до 10 серпня 2019 р.

Last modified on 19/06/2019

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: