Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Молодь діаспори вимагає від ЄС продовження та посилення санкцій проти Російської Федерації

Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій (СКУМО) глибoкo обурений спробам Кремля, використовуючи сучасний світовий кризи, змусити глав держав та урядів країн ЄС послабити та скасувати для себе міжнародний політичний і економічномічний санкційні режими.

Як відомо, на саміті ЄС, 19 червня, глави держав та урядів Євросоюзу у форматі відеоконференції мають ухвалити політичне рішення про продовження на пів року економічних секторальних обмежувальних заходів щодо Росії, термін дії яких закінчується 31 липня, у відповідь на триваючу російську агресію проти України. Але існує велика ймовірність, що під час цих обговорень будуть підійматися питання зняття санкцій з Російської Федерації.
 
Тому CКУМО звертається до глав держав та урядів країн-членів ЄС з вимогою не послаблювати політичний і економічний тиск на Російську Федерацію, щоб примусити агресора припинити війну та втручання у внутрішні справи суверенних держав (включаючи демократичні вибори), відновити повагу до міжнародного права.
 
Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій (СКУМО) також підтримує звернення інших українських організацій до глав держав та урядів країн-членів Європейського Союзу та закликає молодь діаспори долучатися до міжнародних акцій проти російської агресії
 
Коли українці та друзі України по усьому світу виходять на протести проти Росії, молодь української діаспори не може стояти осторонь.

 

 

Last modified on 16/06/2020

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: