Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

До 30-річчя Незалежності України СКУ презентує ініціативу для молоді діаспори “СКУ 30 до 30”.

Засідання пройшло в Блакитній залі Чернівецького національного університету.

Президент СКУМО Дмитро Лєкарцев та його радник в Україні Дмитро Сав'юк провели робочі зустрічі з владою міста Чернівці та керівництвом Чернівецької області, за результатами яких прийнято рішення про проведення ІІІ Конгресу СКУМО 2021 в перлині Буковинського краю - Чернівцях.

Шановні друзі!

Світовий конгрес українських молодіжних організації (СКУМО) закликає всіх українців де б вони не були, долучитися до акції “Запали Свічку пам'яті” і 28 листопада, після 16:00 засвітити свічку і залишити її на підвіконні в пам'ять українців які загинули під час штучного голода організованого радянською владою в Україні протягом 1932 – 1933 рр. Він уніс життя від 3 до 7 мілійонів жителів УРСР та Кубані.

Друзі маємо для Вас гарну новину, в останні вихідні літа 29 та 30 серпня відбудеться Четвертий міжнародний онлайн-фестиваль Intercitylive: eurotrip.

Шановні друзі та колеги!
Беручи до уваги епідеміологічну ситуацію яка склалася у світі та Україні, було прийнято рішення не проводити цього року Форум української молоді діаспори (ФУМД). Головним мотивом цього рішення була безпека та здоров’я учасників.

В листі до президента Європейської комісії, Урсули фон дер Ляєн, голови Європейської ради, Шарля Мішеля, голови Європейського парламенту, Давида Сасоллі та Верховного представника Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки, Жосеппа Борелля, президент СКУМО, Дмитро Лекарцев, звернув увагу керівників європейських інституцій на приклади російської дезінформації з метою дискредитувати Україну та українців в очах міжнародної спільноти використовуючи європейські інформаційні ресурси.

Через організовану акцію зі збору коштів українська молодь з закордону придбала необхідні захисні халати та вручила медикам Кельменецької Центральної районної лікарні в Чернівецькій області (однин із найбільш постраждалих регіонів України за осередками спалаху коронавірусної інфекції). 

Молодь діаспори засуджує російське «голосування» на окупованих українських територіях та закликає міжнародну спільноту посилити санкційний та політичний тиск щодо держави-агресора.

Page 1 of 12

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: