Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Президія Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій підтримує скликання українськими активістами Польщі, зокрема молоддю, акції Stop przemocy! Państwo musi chronić a nie zabijać!, яка має відбутися у Вроцлаві, 12 вересня ц.р.
Вістка про смерть 25-річного Дмитра Никифоренка від рук польських правоохоронців – жахлива та обурює. Але не меншу тривогу викликає й те, що юнак був закатований ще 30 липня, а інформація про цей злочин стала відомою громадськості лише зараз – завдяки розслідуванню польського журналіста Яцека Гарулковіча опублікованого 2 вересня виданням Gazeta Wyborcza . Щиро вдячні їм за це.
Відтак не може не дивувати те, що незважаючи на інформацію про "перебування справи на контролі українських дипломатичних органів від початку серпня", відомості про смерть українця у польському відділку поліції не були оприлюднені, а наміри направити офіційну ноту до МЗС Польщі з'явилися лише після резонансу в українських ЗМІ, на початку вересня.
Розраховуємо на всебічну увагу до даного випадку, зокрема висновків слідства про те, чи вбивство відбулося на тлі етнічного походження нашого співвітчизника. Українці не можуть допускати побоювань за те, що є українцями, – нігде, тим паче на території Європейського Союзу.
Висловлюємо співчуття рідним та близьким загиблого однолітка.

Це сталося під час пленарного засідання ІІІ Конгресу Світового Конгресу українських молодіжних організації (СКУМО) який проходив в Чернівцях.

Йдеться про ІІІ Конгрес Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій (СКУМО)  та Х Форум української молоді діаспори «Чернівці 2021» (ФУМД). Ці заходи об’єднають авторитетних спікерів та молодь української діаспори з 12 країн світу.

До 30-річчя Незалежності України СКУ презентує ініціативу для молоді діаспори “СКУ 30 до 30”.

Засідання пройшло в Блакитній залі Чернівецького національного університету.

Президент СКУМО Дмитро Лєкарцев та його радник в Україні Дмитро Сав'юк провели робочі зустрічі з владою міста Чернівці та керівництвом Чернівецької області, за результатами яких прийнято рішення про проведення ІІІ Конгресу СКУМО 2021 в перлині Буковинського краю - Чернівцях.

Шановні друзі!

Світовий конгрес українських молодіжних організації (СКУМО) закликає всіх українців де б вони не були, долучитися до акції “Запали Свічку пам'яті” і 28 листопада, після 16:00 засвітити свічку і залишити її на підвіконні в пам'ять українців які загинули під час штучного голода організованого радянською владою в Україні протягом 1932 – 1933 рр. Він уніс життя від 3 до 7 мілійонів жителів УРСР та Кубані.

Друзі маємо для Вас гарну новину, в останні вихідні літа 29 та 30 серпня відбудеться Четвертий міжнародний онлайн-фестиваль Intercitylive: eurotrip.

Шановні друзі та колеги!
Беручи до уваги епідеміологічну ситуацію яка склалася у світі та Україні, було прийнято рішення не проводити цього року Форум української молоді діаспори (ФУМД). Головним мотивом цього рішення була безпека та здоров’я учасників.
Page 1 of 12

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: