Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Представники СКУМО взяли участь у фінальній частині міжнародного проекту "Діти за мир у всьому світі"

6 червня 2016 р. першиий заступник Президента СКУМО Дмитро Лекарцев побував у Києві на підведенні підсумків міжнародного соціального проекту “Діти за мир у всьому світі”, який реалізовано в 35 країнax світу. Святкове дійство проходило у Національному академічному драматичному театрі ім.Івана Франка, де урочисто були презентовані мапи всіх країн-учасників.

Проект «Діти за мир у всьому світі» стартував 1 грудня 2015 року за ініціативи Посольства Угорщини в Україні, Почесного консульства Угорщинив Івано-Франківську, а основним організатором виступив Фонд “Відродження Прикарпаття”. Пaртнером та спiворганізатором проекту також виступив Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій.

На заході були присутні Посли країн-учасників проекту, відомі люди та поважні гості. Зокрема, заступник міністра молоді та спорту Олександр Ярема; заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль; Надзвичайний і Повноважний посол Унорщини в Україні Ерно Кешкень; Почесний консул Угорщини в Івано-Франківській області Василь Вишиванюк; Посол України в Угорщині Любов Непоп; президент Самоврядування українців Угорщини Юрій Кравченко; депутат Верховної Ради України Дмитро Лубінець; народнi артистки України Катерина Бужинська; Ніна Матвієнко, Павло Зібров, Іво Бобул.

В рамках святкового дійства зафіксовано черговий рекорд у категорії масові заходи, учасники проекту відвідали 35 європейських країн, були у 27 парламентах; виготовили 33.170 голубів миру і написали на них побажання; 507 українських дітей мали можливість відвідати європейські країни, де презентувався проекті.

В рамках проекту відбулась офіційна зустріч з Папою Римським у Ватикані, з представниками Європарламенту, парламенти європейських країн.

Спеціально для проекту Укрпоштою була виготовлена колекційна марка, яку передавали представникам країн, де відбувалась презентація мапи миру.

Під час проекту стартував флешоб «Діти за мир у всьому світі», який підтримали голови парламентів країн-учасниць, представники посольств і консульств, державних адміністрацій, українські артисти, дизайнери, телеведучі, дитячі колективи, а також діячі культури з Франції, Японії, Німеччини та Молдови.

Last modified on 03/08/2016

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: