Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

2.Конгрес СКУМО та Форум української молоді діаспори відбудеться у Києві

29 жовтня відбулося засідання Президії Світового Конґресу Українських Молодіжних Організацій.

Обговорено діяльність СКУМО за попереній період, в першу чергу – підготовку та проведення Форуму української молоді діаспори «Дніпро 2017», що відбувся 21-26 серпня. Форум у Дніпрі було оцінено найкращим з організованих до тепер форумів. Також обговорено молодіжний тренінговий проект «Молодь в участі», організаований у співпраці з Українською молодіжною асоціацією «Зоря», який пройшов 17-24 червня у столиці Литви – м. Вільнюс; участь представників СКУМО, 27-29 серпня, у Днях діаспори у Львові; та участь в молодіжному семінарі 18-23 вересня організований «Центром Північ-Південь» Ради Європи, в іспанському регіоні Малага.

Щодо стажування молоді діаспори та України у Верховній Раді, органах виконавчої влади та національних ЗМІ, під назвою молодіжна акція “Українська політика та ЗМІ очима молоді“,- до подання кандидатур для участі в програмі тривало до 20 жовтня. В результаті, на стажування зареєструвалося понад 300 кандидатів з 25 країн з усіх континентів крім Африки. Відтак, відібрано 40 учасників 30 – з діаспори, та 10 – з України. Для втілення програми, до проекту долучилося 10 народних депутатів України – мажоритарників.

На засіданні Президії дискусія також велася про початок підготовки до організації, у 2018 році, 2-го Конґресу СКУМО та Форуму української молоді діаспори. Прийнято рішення, що в наступного році ці основні заходи СКУМО відбудуться в столиці України – м. Київ.

Щодо питань пов’язаних з Секретаріатом СКУМО, Президія іменувала нового члена Секретаріату – Романа Руссу, з Молдови.

Також обговорювалося питання про організації, в першій половині березня 2018 р., тренінгу для молоді і лідерів українського молодіжного руху діаспори. Це може бути додатковим заходом в рамках підготовки до 2-го Конґресу СКУМО, щоб побачити потенціал найкращих кадрів і потенційних кандидатів для посад в структурах СКУМО.

Проведення вказаного тренінґу планується в Україні, тривалістю семи днів, а при цій нагоді розглядається можливість організації Наради СКУМО та голів діаспорних молодіжних організацій.

Last modified on 12/11/2017

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: