Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

СКУМО закликає президента України підписати закон про підтримку «Пласту»

Світовий Конгрес Український Молодіжних Організацій разом з іншими організаціями з української діаспори закликають президента України Володимира Зеленського підписати закон “Про державне визнання і підтримку Пласту - Національної Скаутської Організації України”, якій був ухвалений Верховною Радою 30 травня 2019 року.

30 червня Світовий Конгрес направив на адресу Адміністрації президента листа з закликом підписати закон.

Пласт є найстарішою і найбільшою безперервно діючою українською молодіжною організацією в світі. Пласт був серед організації, які стояли на початку існування СКУМО і вихованці пластового руху багато років співпрацювали і приймали участь у проектах ініційованих Світовим Конгресом Українців та СКУМО.

СКУМО впевнені, що одним з головних пріоритетів Президента України є розвиток світового українства та української молоді. Відтак сподіваємось, що вже найближчим часом закон “Про державне визнання і підтримку Пласту - Національної Скаутської Організації України” набуде чинності.

Last modified on 02/11/2019

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: